Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Всё для вашего компьютера

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всё для вашего компьютера » Всё о форуме » Які переваги у Сонячних електростанцій?


Які переваги у Сонячних електростанцій?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Можливо, моє запитання трохи примітивне, але хочу розібратися остаточно - для чого це усе потрібно та до чого призведе у результаті?

0

2

Насправді зовсім не примітивне)) Кожен приходить до цього у свій час.
Переваги - це:
1) Екологія
2) Незалежність від державного обслуговування та тарифів на електроенергію
3) Варто відмовитись і від газу - перейти повністю на електричне опалення, яке буде живитись від вашої СЕС. На випадок форсмажору потрібно мати ще твердопаливний котел. У цьому випадку ви двічі незалежні - мінусуємо тарифи на газ.
4) В залежності від потужності вашої СЕС, ви маєте змогу не тільки користуватися власною електроенергією, а ще й продавати її державі по зеленому тарифу. Щоправда, купувати у держави електрику на даний час вигідніше, ніж використовувати свою - держава чомусь платить більше ¯\_(ツ)_/¯ поки що.
5) Відносно швидке повернення коштів - близько за 4,5 - 5 років відбиваються усі вклади і надалі отримуєте чистий прибуток.

Усі ці переваги мають поки що неперевершено шалену цінність у порівнянні з ймовірними недоліками. Тому, на Вашому місці я б не вагалась, час швидко минає, потрібно поспішати.

Solar - сонячна система яка складається з багатьох деталей, найголовніші з яких - сонячні панелі та мережевий інвертор - вони повинні обиратися з найбільшою відповідальністю.
Я б радила купувати вже готові системи з установкою під ключ. Серед таких будівельників можу виділити Solar Garden  - https://www.solargarden.com.ua/ -  у співпраці з ними точно не пожалкуєте.

На цьому й усе найголовніше :) Бажаю успіхів та натхнення!

Отредактировано Geel (2021-11-24 14:42:23)

0


Вы здесь » Всё для вашего компьютера » Всё о форуме » Які переваги у Сонячних електростанцій?


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки