Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Всё для вашего компьютера

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всё для вашего компьютера » Софт » питання про попереджувальнi знаки


питання про попереджувальнi знаки

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Пiдкажiть якi можуть бути варiанти с знаком "Крутий пiдйом"?

0

2

Iз рекомендацiй якось так:
"Щоб відрізнити цей дорожній знак від знака "Крутий спуск" потрібно скористатися лівою рукою. Підставимо ліву долоню до похилої лінії над якою намальовані відсотки. Якщо пальці долоні дивляться вниз, то попереду крутий спуск, якщо вгору, то крутий підйом.
Можна звичайно і візуально визначити де спуск, а де підйом. Цей дорожній знак дуже корисний під час сильного снігопаду, дощу або коли туман настільки щільний, що не видно навіть кінчика капота. Тоді не орієнтуєшся на дорозі взагалі і складається відчуття, що їдеш по полю без підйомів і спусків. І тільки дорожні знаки можуть дійсно допомогти.
Даний дорожній знак поза населеними пунктами встановлюється на відстані 150-300 метрів, в населених пунктах на відстані 50-100 метрів до початку небезпечної ділянки."
I ще:
"Крім цього, варто пам'ятати, що в кінці підйому заборонений обгін".
Бiльш детально можете подивитись в https://green-way.com.ua/uk/dovidniki/pdr/rozdil-34 тут знайдете всі відповіді такі питання.

0


Вы здесь » Всё для вашего компьютера » Софт » питання про попереджувальнi знаки


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки