Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Всё для вашего компьютера

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всё для вашего компьютера » Персонал » Чорна п'ятниця


Чорна п'ятниця

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Доброго вечора.  Дуже хочу своїй мамі зробити подарнок та купити чудовий новенький телевізор, але так как я залишилась без роботи, не можу собі позволити дорогий. Я чула що в чорну п'ятницю діють великі знижки. Хто володіє інформацією?

0

2

Я трішки володію, так як я фанат таих розпродажів. Знаю що є магазини які мають знижку від 50% і вище. Цю інформацію можете знайти в інтернеті. Думаю там все детально розписано. Якщо ні то я кину вам ссилку на один чудовий магазин. Звертайтесь

0

3

Було б не погано. Я дуже хочу купити цей телевізор та обрадувати свою рідненьку мамочку. Якщо ви можете більш детально розповісти я буду вам вдячна. Я не можу поки що зайти в пошукову систему тому що я не досвідчена в таких речах та постійно попадаю на грабіжників.

0

4

Я зазвичай роблю змовлення в інтернет-магазині Алло. Як на мене це чудовий магазин який має великий вибір товарів по чудовим знижкам від 50% і не рідко доходить до 90%. Якщо вам повезе, ви зможете придбати для матері такий чудовий подарунок. Я в минулому році купив все для кухні, починаючи з кухонного компайна і вище. В цему році хочу придбати планшет для доньки та ноутбук для дружини. Більше про чорну п'ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ дивіться на сайті магазину. Там всі умови прописано. Хороших вам покупк. Доречі замовити доставку пожна новою поштою.

0

5

Хорошая идея если честно.

0

6

Нічого дивного. В чорну п'ятницю https://rozetka.com.ua/ua/promo/black-friday/ кожного року можна купити щось особливе і за дуже привабливою ціною.
В минулому році в black friday ми придбали смарт приставку до телевізора з максимальними параметрами всього за 450 грн. Це шарова ціна, погодьтесь.
Цього листопада, теж маю надію купити щось крутезне.

0

7


Вы здесь » Всё для вашего компьютера » Персонал » Чорна п'ятниця


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки